Тепер ми у Facebook.Ласкаво просимо! https://www.facebook.com/105487431470394/posts/105492651469872/

Ваші відгуки

В цьому розділі залиште, будь ласка, свої відгуки про роботу нашого закладу або сайту. Дякуємо!

 Друк  E-mail

Коментарі   

+10 #38 Максимова Наталья 15.07.2016, 13:16
Воспитание, уход за малышами в детском саду, когда каждому ребенку требуется внимание и забота, индивидуальный подход и участие - это тяжелейший труд. Это работа, для которой нужен особый талант и редкое терпение. Именно такими качествами в полной мере обладают воспитатели нашей группы "Сказка" Надежда Ивановна, Светлана Николаевна и конечно помощник воспитателя Валентина Борисовна. Трудно представить себе более добрых, заботливых и отзывчивых наставников для наших детей, часто настолько озорных, что справиться с ними кажется невероятным трудом. Именно поэтому хочу выразить искреннюю благодарность и признательность за заботу о наших детях нашим дорогим воспитателям. Они учат наших ребят быть честными и справедливыми, ценить добрые поступки и уважать друг друга. Веселые утренники, интересные творческие занятия и подготовка к школе – все это несомненно, заслуга наших воспитателей, их опыта, старания и высокого профессионализма.
Цитата
+11 #37 мама 02.06.2016, 19:01
Шановні вихователі групи "Калинка" Тетяна Михайлівна, Людмила Андріївна та помічник Тетяна Олександровна, хочу сказати Вам велике спасибі від усіх батьків групи "Калинка" ми щиро Вам вдячні за вашу роботу. Наші дітки і ми будемо пам’ятати про про вашу турботу довго, довго. Дякуємо Вам за те що ви знайшли ключик до серця кожної дитини. Бажаємо Вам завжди такої посмішки на обличчі, гармонії і процвітання та успіхів на роботі. Низький Вам уклін.
Цитата
+67 #36 tata 11.02.2016, 11:10
Хочу подякувати вихователям групи «Барвінок» за виховання,турботу і любов,яку вони дають нашим діткам.А також і іншим працівникам садочка велике дякую за заннятя які проводяться з дітками,за оздоровлення,за смачне харчування.
Цитата
+65 #35 Мама 11.02.2016, 10:34
Хто, як квочка із курчатами,
В дитсадку щодня з малятами?
Хто їх пильно доглядає,
Няньчить, пестить, розважає,
Вчить співати й малювати,
Рахувати і читати?
Ласку дітям всю до крапельки
Подарує вихователька.
Щира подяка вихователю групи "Барвінок" Юлії Михайлівні :P :lol:
Цитата
+104 #34 Зубко Ольга 09.02.2016, 17:39
Найкращий дитячий садочок!!! Дуже задоволені піклуванням про дітей, особливим підходом до кожного. Дякую за Вашу доброту, старання в розвутку наших дітей. Життя в дитячому садочку залишить тільки гарні спогади. Група "Дзвіночки" стала другою родиною! Дякую!
Цитата
+109 #33 Інна 07.02.2016, 19:30
Хочу подякувати всім працівникам дитячого закладу: завідуючій, методисту, вихователям, обслуговуючому персоналу за умсови створені в садочку для перебування в ньому наших діток, за їх навчання та виховання. Особлива подяка вихователям групи " Дзвіночки" , яку відвідує мій синок: Тетяні Василівні, Людмилі Андріївні та помічнику вихователя Любов Миколаївні за їх тепле ставлення та любов до дітей. Моя дитина з задоволенням відвідує дитячий садок, кожного дня з захватом розповідає про щось нове, цікаве про що дізналася та навчилася в садочку.В цій групі працюють люди, які дійсно віддані своїй справі. Спасибі вам. Мама синочка.
Цитата
+98 #32 Бєлік Яна Юріївна 06.02.2016, 22:25
Якою виросте маленька людина і піде в білий світ залежить переважно від нас - батьків.А в нас є ще й добрі помічники - вихователі!Щиро вдячна вихователю групи "Калинка" Тетяні Михайлівні за увагу,професіоналізм і тепле відношення до дітей.Мій синочок з радістю біжить в дитсадок,він любить це місце,дякуючи Вашому чуйному відношенню і увазі до кожної дитини.Спасибі Вам за те,що навчили наших дітей бути чесними і добрими.Безумовно,дані Вами їм знання дуже допоможуть в школі.І велике спасибі Тетяні Олександрівні,за те,що Ви завжди оточуєте наших діточок ласкою,піклуванням.В потрібний момент вислухаєте і дасте правильну пораду.І спасибі завідуючій садочка Тетяні Валентинівні.Ми щиро і з повагою відносимось до Вашої нелегкої роботи,і нажаль,не завжди вдячної...Спасибі Вам за те,що зробили з садочка "другий дім"для наших дітей!Низький вам уклін,дорогі наші вихователі!Спасибі Богу,що ми зустріли саме таких людей на дорозі свого життя,адже ми вам довіряємо найдорожче - наших дітей.
Цитата
+116 #31 Надя 02.02.2016, 18:49
Дякуємо музкерівнику Оксані Володимірівні, вихователям Тетяні Михайлівні, Людмилі Андріївні та помічнику Тетяні Олександровні за проведене Новорічне свято проведене у группі "Калинка".Ми дійсно побували в справжній казці. Завдяки Вам отримали Новорічний настрій! Бажаємо Вам здійснення мрій в Новому році!З нетерпінням чекаємо наступних святкових зустрічей!
Цитата
+116 #30 Роман 02.02.2016, 18:33
Низький уклін нашим вихователям, Тетяні Михайлівні, Людмилі Андріївні та помічнику Тетяні Олександровні, за виховання наших дітей!. Велике спасибі всім: завідуючій, методисту, медичній сестрі, музичному керівнику, працівникам кухні.
Ми щиро вдячні вам за вашу мужність, терпіння, за працю, за те, що ви у нас є. Наснаги вам, міцних нервів, слухняних дітей, здоров’ячка, вдячних батьків та Божої ласки!
Цитата
+116 #29 Оксана 02.02.2016, 18:29
Спасибі і завідуючій дитячого садка Тетяні Валентинівні, яка змогла організувати діяльність навчального закладу і підібрати такий душевний колектив.
Нашим діткам хочемо побажати успіхів у подальшому житті.
Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика