Рішення Виконавчого комітету Охтирської міської ради № 179 Про розмір плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти міста

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

11.12.2018                                                м. Охтирка                                                       № 179

Про розмір плати за харчування

дітей у закладах дошкільної

освіти міста

Відповідно до законів України статті 56 «Про освіту», статті 35 «Про дошкільну освіту», постанов Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», від 02.02.2011 № 116 «Про затвердження порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійнотехнічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладання податком на додану вартість», «Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 (зі змінами), рішення Охтирської міської ради від 26.01.2016 № 159-МР «Про звільнення від плати за харчування», керуючись частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити плату за харчування дітей у закладах дошкільної освіти, в межах затверджених норм (у грамах), в залежності від фактичної вартості харчування за день у розмірі 60% - батьківська плата та 40% - кошти міського бюджету.

2. Звільнити від плати за харчування:

- дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою в сім’ях;

- дітей з інвалідністю;

- дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

- дітей батьків або осіб, які їх замінюють, у сім’ях, в яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня прожиткового (гарантованого) мінімуму;

- дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних групах;

- дітей у санаторній групі для дітей з малими і затухаючими формами туберкульозу;

- дітей, батьки яких мобілізовані для участі у проведенні операції об'єднаних сил, дітей, батьки яких відряджені для виконання бойових завдань у зону проведення операції об'єднаних сил - на час відрядження після надання відповідної довідки, дітей, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції, дітей, які прибули з території АРК, м. Севастополь, Донецької та Луганської областей;

- осіб інших категорій, визначених законодавством.

3. Зменшити на 50% розмір плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах для батьків, які мають троє і більше дітей.

4. Відділу освіти Охтирської міської ради (Тронь А.В.) та керівникам закладів дошкільної освіти забезпечити організацію та контроль за харчуванням дітей у закладах дошкільної освіти відповідно до вимог чинного законодавства.

5. Рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради від 21.02.2018 № 17 «Про встановлення розміру плати для батьків за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста» вважати таким, що втратило чинність.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Руденка В.М.

Міський голова                                                            І. АЛЄКСЄЄВ

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                    В. РУДЕНКО