Шановні батьки! На жаль, ми вимушені працювати в умовах карантину. Сьогодні діти - наші вихованці знаходяться вдома. Як організувати спільне дозвілля, чим зайняти дітей, як забезпечити їх повноцінний розвиток вдома - ці та інші поради ви зможете знайти у рубриці "Для вас, батьки". Заходьте на сторінку та користуйтесь.

Рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради № 38 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.12.2018 № 179 «Про розмір плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти міста»

ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

17.04.2019                                                   м. Охтирка                                                           № 38

 

Про внесення змін до рішення

виконавчого комітету

від 11.12.2018 № 179

«Про розмір плати за харчування

дітей у закладах дошкільної освіти міста»

 

З метою захисту прав мешканців територіальної громади м. Охтирка в здобутті дошкільної освіти, а також залучення інших територіальних громад до участі в фінансуванні харчування дітей, які здобувають дошкільну освіту в дошкільних навчальних закладах м. Охтирка, керуючись частиною 6 статті 59

Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Внести наступні зміни до рішення виконавчого комітету від 11.12.2018 № 179 «Про розмір плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти міста», а саме:

1) Викласти п. 1 рішення в новій редакції наступного змісту:

«Встановити плату за харчування дітей у закладах дошкільної освіти для батьків, які зареєстровані в м. Охтирка, в межах затверджених норм (у грамах), в залежності від фактичної вартості харчування за день у розмірі 60% – батьківська плата та 40% – кошти міського бюджету.

Для дітей закладів дошкільної освіти з сімей, які належать до інших територіальних громад, встановити батьківську плату в розмірі 100% вартості харчування на день, яка може бути сплачена повністю або частково за рахунок здійснення міжбюджетного трансферту між Охтирською міською радою та об’єднаною територіальною громадою чи іншим органом місцевого самоврядування.»

2) Доповнити рішення пунктом 4, змінивши нумерацію наступних пунктів з 4, 5, 6 на 5, 6, 7 відповідно:

«4. Дітям пільгових категорій, зазначеним в пункті 2 та 3 рішення, з сімей, які зареєстровані в межах інших територіальних громад, встановлюється плата в розмірі 100% харчування на день, яка фінансується за рахунок міжбюджетних трансфертів між Охтирською міською радою та об’єднаною територіальною громадою та іншим органом місцевого самоврядування, а у виключних випадках за рахунок Охтирської міської ради.»

 

Міський голова                                                                 І. АЛЄКСЄЄВ

 

Виконуючий обов’язки

керуючого справами виконавчого

комітету                                                                           О. БОНДАРЕНКО

 Друк  E-mail

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика