Матеріально – технічне забезпечення ДНЗ

Дошкільний навчальний заклад «Орлятко» функціонує з 1965 року, загальна площа основного приміщення 1043м2. Розміщений у типовій двоповерховій споруді. Площа земельної ділянки становить 0. 9516га. В основній будівлі знаходиться шість вікових груп, музично-спортивна зала, харчоблок, пральня, кабінети директора (завідувача), вихователя-методиста, практичного психолога, сестри медичної, каштеляна.

ДНЗ укомплектовано комп’ютерною технікою /4шт./, забезпечено вихід в Інтернет та наявна електронна  поштова  скринька  ДНЗ.

Окремо на господарчому дворі присутні господарські будівлі, а саме котельня, сарай, комора.

Територія ДНЗ має 6 прогулянкових  та 1  спортивний майданчик,  6 цегляних павільйонів, 50 % території має  асфальтове та 50%  грунтово - піщане покриття, велика кількість зелених насаджень - квіти, дерева, декоративні та красиво квітучі кущі. Є сад, огород та частинка лісу. Навколо садочка наявна  цегляно-залізна огорожа.

В усіх вікових групах, коридорах, харчоблоці, кабінетах зроблено поточні ремонти з дотриманням  санітарних вимог та сучасного дизайну. Проведено заміну віконних блоків на 60%, внутрішніх та зовнішніх дверей на 90%. Забезпечено технологічним обладнанням на 95%.

Наш садок невеликий, такий собі «маленький всесвіт» зі своїми галактиками, спеціальними знаннями та інтересами. За час існування на педагогічній ниві, а це понад 55років, ми здобули любов та прихильність дітей та батьків. Для працівників  садочок – це «особливий заклад». Це по суті, друга оселя і для працівників і для дітей. А свою оселю завжди хочеться прикрасити, зробити затишною й теплою, не схожою на інші. І головне в ній – не стільки зовнішня краса, скільки позитивна емоційна атмосфера, аура творчості.