Прийом дітей до ДНЗ

Витяг зі Статуту ДНЗ «Орлятко» ЗАТВЕРДЖЕНОГО РІШЕННЯМ МІСЬКОЇ РАДИ від 23.03.2017р. № 669-МР.  Розділ ІІ  п. ІІ.І.

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється директором  протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження, та наявної реєстрації в електронній черзі на сайті ISUO/

Витяг зі

-         Статуту ДНЗ «Орлятко»  ЗАТВЕРДЖЕНОГО РІШЕННЯМ МІСЬКОЇ РАДИ від 23.03.2017р. № 669-МР.  Розділ ІІ п.13.

-         Положення про ПОРЯДОК комплектування дошкільних навчальних закладів (груп) компенсуючого типу. /Наказ МОН України та МОЗ України  від 27.03.2006 N 240/165, ЗАРЕЄСТРОВАНОГО в Міністерстві юстиції України 11 квітня 2006 р. за N 414/12288/   П4, 26.

В дошкільному  навчальному  закладі функціонує різновікова група компенсуючого типу (санаторна) для дітей  з латентною туберкульозною інфекцією та вилікуваних від туберкульозу (дітей з малими і загасаючими формами туберкульозу).

До групи компенсуючого типу (санаторної) для дітей  з латентною туберкульозною інфекцією та вилікуваних від туберкульозу (дітей з малими і загасаючими формами туберкульозу) зараховуються діти з такими діагнозами:

-         з  ранніми  проявами туберкульозної    інфекції    (віраж    туберкулінових     реакцій
тубінфікування),
-         діти із контакту з хворим на активний туберкульоз та хворими на  туберкульоз  тваринами,
-         діти інфіковані  мікобактеріями туберкульозу  з  супутніми  неспецифічними  захворюваннями  в фазі ремісії,
-         діти після  вилікування  з  приводу  активного   туберкульозу органів    дихання    та    позалегеневого   туберкульозу   (після стаціонарного і санаторного лікування, після вилікування з приводу туберкульозного   менінгіту  (після  стаціонарного  і  санаторного лікування за відсутності  порушень  інтелекту)  після  оперативних втручань  з  приводу  туберкульозу  після  вилікування та висновку відповідного спеціаліста про можливість  відвідування  дошкільного навчального закладу.

-         рішення територіального лікувально-профілактичного    закладу    чи   тубдиспансеру

-         та за направленням місцевого відділу освіти.