Умови доступності для осіб з обмеженими можливостями

Сьогодні в Україні є дуже важливою проблема освіти дітей з особливими освітніми потребами. У зв’язку з цим розширюється та удосконалюється мережа навчальних закладів компенсуючого типу (санаторні та спеціальні), в яких безоплатно перебувають хворі діти  і діти з вадами психофізичного розвитку. Але разом з цим більш широкого розвитку набуває й інклюзивна освіта, яка передбачає, що діти з особливими освітніми потребами відвідують звичайний дитячий садок, навчаються та виховуються зі своїми ровесниками.

У нашому закладі створені належні умови, а саме безперешкодний доступ до приміщення ДНЗ та наявна кнопка виклику.