Ой, весела в нас зима... Знову пдають сніжинки на дерева та будинки... Про зимові явища та зміни у природі дізнаються діти у нашому закладі протягом зими. Як завжди навчання дітей буде супроводжуватися веселими зимовими розвагами: катанням на санках та лижах, ліпленням зі снігу, іграми у сніжки тощо.

Програмове забезпечення

Під час планування роботи з дітьми у ДНЗ  «Орлятко» керуємося  чинною програмами  «Я у світі», «Впевнений старт» та Базовим  компонентом дошкільної освіти. А також використовуємо в роботі програми:

-          «Скарбниця моралі» - освітня лінія «Дитина в соціумі».

-          «Про себе треба знати, про себе треба дбати» - освітня лінія «особистість дитини» /валеологія/.

-          «Дитяча хореографія» - гурток «Танцюємо разом».

-          «Веселкова музикотерапія» - заняття з музики.

-          «Грайлик» - театралізована діяльність.

-          «Казкова фізкультура» - заняття з  фізкультури.

-          «Горизонтальний пластичний балет /пластик-шоу/» - заняття гуртка «Пластичний балет».

Розподіл занять на 2019-2020н.р., складено та затверджено Протоколом педагогічної ради № 1 від 28.08.2019р.,  з обов’язковим врахуванням наказу МОН України від 20.04.2015р. № 446 «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у ДНЗ різних типів та форм власності» зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 13.05.2015р. № 520/26965.

Для використання в освітньому процесі програм та іншої навчально-методичної літератури  педагогічні працівники ДНЗ «Орлятко» користуються рекомендованим  Міністерством освіти і науки України  Переліком навчальної літератури, який щорічно оновлюється та розміщується на офіційному сайті Міністерства (http://mon.gov.ua/activity/education/doshkilna/norm-baza.html).