Тепер ми у Facebook.Ласкаво просимо! https://www.facebook.com/105487431470394/posts/105492651469872/

Від минулого до сучасності

 

Кожного року батьки ведуть свій найдорожчий скарб, своїх маленьких дітей у дошкільний навчальний заклад «Орлятко», який розташований у затишному мальовничому місці Охтирки. За сучасним ландшафтом  та яскравим дизайном важко сказати скільки років вже минуло з того часу як перші випускники-«орлята» покинули стіни дитячого садка.

 

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Орлятко» було відкрито 20 серпня 1965 року за рішенням виконкому Охтирської районної ради депутатів трудящих. Це була двоповерхова новобудова на два корпуси з широкими вікнами, яка визирала з-за приватних будинків на вулиці Пушкіна.

 

Наводити лад та формувати злагоджений колектив була призначена Ярошевська Галина Олексіївна – перший завідувач ДНЗ. Першими вихователями нового садочка стали Ролик Л.І., Сич М.О., Озерова Г.П., Корабельська Т.П., Ягункова Л.П., Тищенко І.М., Холоденко Л.І., Руженська Н.І., Бичко Є.М., Кабачкова Р.І., Занько Р.Ф.. Керівництво музичним вихованням дітей здійснювала Маломужа В.Л.. Відповідальними за здоров’я вихованців було призначено медичних сестер Клименко З.М. та Буренко К.Ф. Хочеться відмітити працівників, які від дня відкриття забезпечували затишок в закладі та присвятили цьому все своє життя – це помічники вихователя Гендіна Н. Ф. та Чернець В.Г., пралі Таран М.І. та Більченко Р.Т.

 

Перші вихованці переступили поріг дитячого садка в лютому 1966 року та влітку того ж року зі стін закладу вийшли перші випускники. Серед них художник  Стародуб Олег Олексійович, який довірив також виховувати своїх дітей, а тепер і внуків колективу дитячого садка «Орлятко».

 

 

Прийшовши до дитячого садка, перші вихованці побачили світлі групові кімнати, затишні спальні, просторий музично-спортивний зал та великі прогулянкові майданчики, обладнані всім необхідним. В закладі працювало 5 груп дошкільного та 2 групи раннього віку. Групи були переповнені та налічували більше 30 дітей в кожній. Крім цих груп в закладі була відкрита та працює й донині санаторна група для дітей з малими та затухаючими формами туберкульозу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Завдяки ретельному підбору педагогічних кадрів виховання підростаючого покоління завжди здійснювалось на високому рівні. Колектив слідкував за новинками педагогічної науки та підвищував свій професійний рівень. Цьому сприяла систематична робота з кадрами.

 

Роки йшли невпинно. Змінювались керівники, змінювався колектив та кожен залишив щось своє в історії закладу. Наприклад, найкоротший період часу керувала закладом Ярошевська Г.О. (1 рік), а найдовший – Гігашвілі Л.Д. (30 років). Серед працівників також є і місцеві знаменитості. Це  художниця та поетеса Ботаніна Л.Г., яка працювала завідувачем ДНЗ в 70-х роках. Також  в історію закладу увійшли декілька династій працівників, таких як династія Голуб – Голуб Галина Володимирівна працювала вихователем в ДНЗ, а її донька Панасенко Юлія Олексіївна – музичним керівником, а зараз працює вихователем; Гайдич Ніна Дмитрівна та її донька Вербицька Лариса Миколаївна працювали вихователями ДНЗ «Орлятко».

 

Нині ми творимо історію дошкільного навчального закладу «Орлятко», ми – творчі, сумлінні нащадки колективу наших попередників під керівництвом директора Харченко Тетяни Валентинівни.

 

 Друк  E-mail

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика