Територія дитинства

Дошкільний навчальний заклад – острівок дитинства, де кожен куточок яскравий та цікавий.

У нас казковий острівок починається з входу до дитсадка.

Ідучи до групи чи просто проходячи коридорами, приємніше бачити затишні куточки ніж темряву та одноманітність.

Люди говорять: «Театр починається з вішалки». Група в садочку починається з роздягальні. У нас діток зустрічають так…

Тут же ми демонструємо і наші успіхи в творчості

Добре, коли в садочку багато іграшок, щоб дітям було чим гратись.

Але краще, коли в груповій кімнаті кожен осередок, кожна гра розвиває малюка.

Магнітні дошки

Креативна дошка

Дерево  проектів                                         Соціалізуючий куточок

Куточки природи

Осередок національної символіки та народної мудрості

Осередок «У світі театру»

Макети автомістечка

Куточки «Готуємось до школи»

Столик для ігор з піском та водою

Ігрові стінки та інші осередки

Для комфортного перебування дітей у садку та формування у них культурно-гігієнічних навичок на належному  рівні естетично оформлені туалетні кімнати.