Робота з кадрами

До вашої уваги такі матеріали:

перейдіть за посиланням

Активні та інтерактивні форми роботи з кадрами:

Майстер-клас «Запам’ятовуємо правила здорового життя»

Професійний батл «Планування освітньої роботи: ми робимо це так»

Тренінг-лабораторія «Свобода самовизначення як умова формування успішної особистості на етапі дошкільного дитинства»

Ділова гра «Зустріч у педагогічному інтерактивному кафе «Дошкільник»»

Семінар-практикум для педагогів «Дитячі дослідження – шлях до дослідницького навчання»

Педрада «Організація експериментально-дослідницької діяльності дітей дошкільного віку»

Практичне заняття «Пошук необхідної інформації у всесвітній мережі»

Активна робота з кадрами "дошкільний інтернет"  «Дидактичні ігри як засіб формування знань дошкільників про культуру різних народів»

Довідкове бюро «Інтерактивна взаємодія педагога та дітей –  успішний комунікативний розвиток»

Інформаційний матеріал:

Інформаційний бюлетень "Коректурні таблиці як стимул пізнавальної активності дітей"

Методичний порадник «Заняття як основна форма організації навчальної діяльності»

Методичний порадник «Особистісно-орієнтовану модель - у практику»

Інформаційний бюлетень "Організація роботи  з дітьми  в адаптаційний період"