Ой, весела в нас зима... Знову пдають сніжинки на дерева та будинки... Про зимові явища та зміни у природі дізнаються діти у нашому закладі протягом зими. Як завжди навчання дітей буде супроводжуватися веселими зимовими розвагами: катанням на санках та лижах, ліпленням зі снігу, іграми у сніжки тощо.

Ухвала рішень педагогічних рад

ДОШКІЛЬНИЙ  НАВЧАЛЬНИЙ  ЗАКЛАД

(ясла - садок ) «ОРЛЯТКО»

ОХТИРСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ  СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

21.03.2018

м. Охтирка

№ 01-04/33

Про введення в дію рішення педагогічної ради

«Формування у дітей граматично правильного мовлення»

від 21.03.2018 Протокол 3

На виконання частини другої статті 20 Закону України «Про дошкільну освіту» та з метою виконання рішень педагогічної ради  протокол  3  від 21.03.2018

НАКАЗУЮ:

1.Ввести в дію рішення педагогічної ради (засідання від 21.03.2018) з 22.03.2018р.

2. Вихователю-методисту Кисіль А.С.:

1) на виконання пункту 9 рішення педагогічної ради підготувати консультацію педагогам щодо класифікації форм та методів роботи з дітьми, до 01.04.2018р..

2) на виконання пункту 10 рішення педагогічної ради підготувати пам’ятки щодо завдань програми з питання «граматичні уміння»,  до 01.04.2018р..

3) на виконання пункту 1 рішення педагогічної ради керівникам гуртків «Оберіг», вихователь Савостьян О.А, «Кольорові фантазії», вихователь Бакрань І.В.,  «Вишиванки», вихователь Шидловська С.М. організувати місце для демонстрації робіт дітей,   травень 2018р.

4) Узагальнити досвід роботи вихователя Шевченко Н.І. «Прийоми мнемотехніки, як засіб засвоєння дітьми природничих понять»  до 01.12.2018р.

5) Поширити досвід роботи музичного керівника Хоменко О.В. «Використання ігор та вправ для формування музичної творчості дошкільнят (методика «Музика для дітей» К. Орфа)»  на рівні закладу.  з 01.09.2018р.

6) Подати матеріали досвіду роботи Цокур Т.В. «Використання перфокарт для формування у дошкільників знань з елементів грамоти та логіко-математичного розвитку» до розгляду методичною радою відділу освіти Охтирської міської ради.   до 01.05.2018р.

4. Педагогічному колективу:

1) на виконання пункту 2 рішення педагогічної ради використовувати  додаток до планування №11 «Орієнтовне перспективне планування завдань економічного виховання за програмою «Я у світі» та блочно-тематичним плануванням ДНЗ для дітей дошкільного віку»                  з 01.09.2018р.

2) на виконання пункту 3 рішення педагогічної ради підготувати практичні матеріали для роботи з дітьми за створеним плануванням, до 01.09.2018р.

3) на виконання пункту 5 рішення педагогічної ради планувати та організовувати міні-заняття з грамоти та граматики,  з квітня 2018 та постійно.

4) на виконання пункту 6 рішення педагогічної ради поповнити розвивальне середовище груп дидактичними посібниками для реалізації завдань розділів «граматичні вміння», травень 2018р.

5) на виконання пунктів 7, 8 рішення педагогічної ради підготувати рекомендації  та пам’ятки-поради з питання «Як слідкувати за граматично правильним мовленням дітей  у повсякденному житті»,  травень 2018р..

5. Вихователю Лаврушко Т.О. на виконання пункту 4 рішення педагогічної ради розроблене планування  оздоровчих занять  для дітей різних вікових категорій - оформити як результат досвіду роботи ініціативної групи з проблеми «Оздоровчі заняття в ході проведення Днів здоров’я»,  травень 2018р.

6.  Вихователю-методисту Кисіль А.С. оприлюднити рішення педагогічної ради та цей наказ на сайті ДНЗ «Орлятко», до 01.04.2018р.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор (завідувач)

Т.В.Харченко