Літо - час відпочинку та оздоровлення дітей. У нашому садочку дітям пропонують не лише загартуватися, а й спостерігати та пізнавати світ, розвиватися фізично та естетично, цікаво проводити дозвілля

Інновації у дії

На сучасному етапі все очевиднішим стає те, що традиційна освіта, орієнтована на передавання знань, умінь і навичок, не встигає за темпами їх нарощування.  Очевидним стає пошук нових інноваційних шляхів здійснення розвитку дитини дошкільного віку. Інноваційні педагогічні технології  забезпечують умови розвитку особистості, здійснення її права на індивідуальний творчий внесок, на особистісну ініціативу, на свободу саморозвитку.

В нашому дошкільному закладі широко використовуються декілька інноваційних методик та технологій:

-       Педагогіка М. Монтессорі

-       Технологія фізичного виховання дітей М.Єфименка

-       Технологія розвитку творчої особистості Г.Альтшуллера. Теорія розв язання винахідницьких завдань

-       Спадщига В. Сухомлинського

-       Методика навчання дітей читанню М. Зайцева

-       Розвиваючі ігри Нікітіних

-       Технологія "Казкові лабіринти гри" В.Воскобовича

-       Методика «Кольорові палички Кюізенера»

-                     -         Методика «Логічні блоки Дьєнеша»

-         -   Мнемотехніка, ейдетика

Незважаючи на широку палітру інновацій педагоги закладу  дотримуються основного правила:

використання творчих методів та прийомів повинно мати міру, чітку організацію, ретельну підготовку вихователя.

В цьому є успіх здійснення інноваційної діяльності закладу та запорука високої результативності.

Важливо пам'ятати, що не варто перевантажувати заняття різними методами роботи, оскільки це призводить до швидкої втоми.