Шановні батьки! На жаль, ми вимушені працювати в умовах карантину. Сьогодні діти - наші вихованці знаходяться вдома. Як організувати спільне дозвілля, чим зайняти дітей, як забезпечити їх повноцінний розвиток вдома - ці та інші поради ви зможете знайти у рубриці "Для вас, батьки". Заходьте на сторінку та користуйтесь.

Домашні музичні заняття

Як організувати музичні заняття вдома

 

Домашні музичні заняття з дитиною варто проводити щодня, бажано в один і той самий час. Для початку вони  можуть тривати 10-15 хвилин.

Перш ніж проводити домашнє музичне заняття, Вам, дорогі батьки, слід створити для нього відповідні умови – подбати про хороше освітлення та затишок, вимкнути мобільний телефон, телевізор.

До кожного домашнього музичного заняття варто готуватися заздалегідь із належною відповідальністю - обрати твори для співу, слухання музики, інструментального музикування.

 

Увага!

 

Перед тим як слухати з дитиною музику чи музикувати, слід навчити її слухати тишу.

Музичні твори для слухання мають бути високохудожніми, яскравими, зрозумілими і нетривалими за звучанням – 3-5 хвилин.

Домашні музичні заняття можна перетворювати на творчу майстерню з виготовлення музичних інструментів. Необхідно підтримувати  в дитини бажання створювати власні пісні, музичні казки, мініатюрні п’єси.

 

Головне, що домашні музичні заняття можна проводити будь-де - не тільки в приміщенні, а й на відкритому повітрі, спонукаючи дитину прислухатися до звуків довкілля.

 

 Друк  E-mail

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика