Шановні батьки! На жаль, ми вимушені працювати в умовах карантину. Сьогодні діти - наші вихованці знаходяться вдома. Як організувати спільне дозвілля, чим зайняти дітей, як забезпечити їх повноцінний розвиток вдома - ці та інші поради ви зможете знайти у рубриці "Для вас, батьки". Заходьте на сторінку та користуйтесь.

Творчі здібностей дітей

Шановні батьки!

Творчі здібності дітей необхідно постійно  розвавати. Особливий вид творчості – це музична творчість. До Вашої уваги поради щодо розвитку музичних здібностей дітей:

 

-         ознайомлюйте дітей з різними видами мистецтва  через споглядання картин в музеях, перегляду репродукцій на комп’ютері, в журналах, книгах, організовуйте  перегляд дитячих оперних і балетних вистав,  відвідуйте концерти;

-         надавайте дитині можливість слухати дитячі, доступні для розуміння різні за формою та змістом музичні твори, використовуючи музику в аудіо – та відеозаписах;

-         підтримуйте бажання слухати музику, емоційно відгукуватися на неї, передавати свої враження;

-         давайте  можливість самостійно зображувати те, що вони чують та уявляють;

-         заохочуйте творчість дитини, підтримуйте  її ініціативу;

-         вправляйте дітей  у визначенні жанру музичного твору, називанні      інструмента, на якому він виконується;

-         навчайте дитину розрізняти “музику природи” – співи птахів, звуки різних комах, шелест листя дерев та хвиль води тощо, порівнювати природну музику зі створеними людьми мелодіями, знаходити в них спільне  та відмінне.

 

 Друк  E-mail

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика