Шановні батьки! В розпалі літо. Час оздоровлення, веселих розваг, ігор з водою тощо. Попіклуйтесь про безпеку вашої дитини влітку. Ознайомтесь з порадами, які ми підготували для вас на сторінці "Для вас, батьки"

Як поліпшити апетит дитини

Пам’ятка для батьків

 

 

Дії задля поліпшення апетиту дитини

 

 

 

üНе варто садовити дитину під час приймання їжі спиною до дверей, таке розташування призводить до появи тривожності та зменшує апетит. Потреба в безпеці є базовою, від її задоволення залежить загальне самопочуття дитини, зокрема бажання їсти.

 

 

üСлід увімкнути приємну тиху музику, яка подобається дитині. Це сприяє підвищенню апетиту, задає певний ритм рухів.

 

 

üВарто стежити за температурним режимом. У приміщенні, де їсть дитина, не має бути душно чи жарко, адже це знижує апетит.

 

 

üНе можна примушувати дитину сидіти за столом в очікуванні їжі — це її швидко втомлює та негативно позначається на процесі вживання їжі.

 

 

üПід час годування дитини слід уникати негативних емоцій та неприємних розмов.

 

 

üНе варто сварити дитину перед та під час прийому їжі, адже атмосфера впродовж уживання їжі має бути спокійною та приємною.

 

 

üНе можна виправляти помилки дитини в грубій та різкій формі на кшталт: «Не плямкай!», «Як ти тримаєш виделку?!», «Не криши!» тощо. Це негативно відображається на апетиті дитини і її ставленні до харчування.

 Друк  E-mail

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика