Шановні батьки! На жаль, ми вимушені працювати в умовах карантину. Сьогодні діти - наші вихованці знаходяться вдома. Як організувати спільне дозвілля, чим зайняти дітей, як забезпечити їх повноцінний розвиток вдома - ці та інші поради ви зможете знайти у рубриці "Для вас, батьки". Заходьте на сторінку та користуйтесь.

ІГРИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ЛОГІЧНОГО МИСЛЕННЯ

Логічне мислення — це здатність мислити послідовно й точно, не допускати протиріч у своїх міркуваннях, уміти зіставляти й аналізувати, робити висновки й узагальнювати.

Чи потрібне дитині у повсякденному житті логічне мислення? Звичайно! І не тільки дитині, а й дорослій людині! Не слід забувати, що логічне мислення та уява лежать в основі практично всіх людських винаходів.

Проте для розвитку логічного мислення не слід усаджувати малюка за парту та розв'язувати з ним задачі. Такими діями     ви можете викликати в дитини протест,            небажання й відторгнення. Усі заняття з малюком, спрямовані на розвиток логічного мислення, слід проводити в ігровій формі. При цьому дуже важливо           грати правильно.

• Дитина має зрозуміти й прийняти правила гри.

• Добирайте ігри за принципом «від простого до складного», щоб створити для дитини ситуацію успіху.

• Давайте малюкові достатньо часу для роздумів під час розв'язання задачі —   не кваптеся дати відповідь        замість нього.      

Майже кожне логічне завдання дитина виконує так:

1)          аналізує ситуацію;

2)          робить висновки;

3)          доходить логічного мислення;

4)      озвучує його.

 Друк  E-mail

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика