Який вид спорту обрати?

Видів спорту, які були б корисні дітям, безліч. Вважається, що чим раніше ви віддасте дитину в секцію, тим легше він адаптується і тим більших успіхів досягне. Якщо ваша дитина любить грати в ігри де багато дітей, то ви можете познайомити її з футболом, баскетболом, волейболом чи хокеєм.

Якщо у вашої дитини слабкі м’язи, проблеми з хребтом і відсутній інтерес до командних видів спорту, то плавання буде їй найбільш корисно. Воно допоможе скоректувати сколіоз, сформувати фігуру і заспокоїти нерви.

Якщо дитину часто ображають в садочку чи школі, але при цьому її здоров'я дозволяє займатися активними і силовими видами спорту, то найкращим вибором буде секція боксу або боротьби, які зараз дуже популярні.

Легка атлетика – це постійні розтягування і вивихи, ризик розвитку плоскостопості, але навряд чи якийсь інший вид спорту дозволяє так гармонійно розвивати організм.

Якщо ви впевнені у здоров’ї та витривалості своєї дитини, якщо її енергія вимагає виходу, то саме легка атлетика може захопити і дозволить домогтися значних результатів.