Фізичний розвиток дітей вдома

Діти, які систематично займаються фізкультурою, стають не тільки більш здоровими, міцними та загартованими, а й самостійними, рішучими, сміливими, більш наполегливими для досягнення поставленої мети, вони легше входять у дитячий колектив і швидше засвоюють трудові навички.

Вдома Ви можете використати такі форми рухової активності як:

- ранкова гімнастика;

- самостійні тренувальні заняття;

- прогулянки;

- загартовувальні процедури;

- туризм;

- рухливі і спортивні ігри.

Шановні батьки дотримуйтесь цих простих правил задля повноцінного фізичного розвитку Ваших дітей:

-         Дотримуйтеся вдома режиму дня, санітарно-гігієнічних вимог, культурно-гігієнічних навичок.

-         Щоденно разом із дітьми виконуйте ранкову гімнастику, здійснюйте загартовуючи процедури.

-         Виходьте на прогулянки, залучайте дітей до виконання основних рухів - вправляйте в ходьбі, бігу, стрибках, повзанні, лазінні, рівновазі, вправах із м’ячем.

-         Разом з дітьми здійснюйте пішохідні прогулянки, туристичні

-         Облаштуйте в квартирі спортивний куточок.

-         Катайтеся разом з дітьми на санчатах, ковзанах, лижах, велосипедах, роликах.

-         Грайте у бадмінтон, теніс, футбол, баскетбол, хоккей, плигайте на скакалці, плавайте та грайте на воді.

-         Беріть участь разом з дітьми у проведенні свят, розваг, днів здоров’я, зборах, конференціях, лекціях з питань здоров’я, фізичного виховання дітей, організованих у дошкільних установах.