Мовленнєвий розвиток

Тема: «Поринаємо у світ краси …»

Розгляньте ілюстрацію та виконайте завдання:

Тема: «Про все, що рухається»

Виконайте разом завдання:

Тема: «Я для себе, я для інших»

Тема: Символи України

Тема: Я та мої права

Тема: Великдень

Розгляньте малюнок.

Запропонуте дитині скласти маленьку розповідь за картинкою як сім’я готувалась до Великодня

Тема: Космос

Запитайте дитину чи хотіла б вона полетіти в космос. Чому?

Перегляньте разом мультфільм «Дитячі фантазії тітоньки Сови - Мрія» /перейдіть за цим посиланням/.

Запропонуйте дитині пофантазувати та скласти свою розповідь починаючи її словами «Як стану я дорослим у космос полечу…»

Тема: Птахи

Розгляньте картинку. Запитайте, яка його назва у цього птаха.

Погляньте на пусту схему розбору слова, намалюйте її на аркуші паперу та попросіть дитину заповнити її, розібравши слово лелека. Нагадайте, голосний звук позначається кружечком, а приголосний горизонтальною рискою. Запитайте, скільки складів у слові.

Запропонуйте назвати та показати частини тіла птаха – тулуб, шия, голова, дзьоб, крила, лапи – чим вкрите тіло птаха? Розгляньте разом таблицю – розберіть, що означає кожна клітинка. Ця таблиця для опису птаха. Спробуйте разом описати лелеку. Якщо у вас все вийшло, можна запропонувати дитині описати птаха за таблицею самостійно.

Тема: Весна