Мовленнєвий розвиток

Тема: «Поринаємо у світ краси …»

Розгляньте ілюстрацію та виконайте завдання:

Тема: «Про все, що рухається»

Виконайте разом завдання:

Тема блоку «Я для себе, я для інших»

Виконайте разом з дитиною завдання:

Тема: Символи України

Виконайте разом з дитиною завдання:

Тема: Я та мої права

Виконайте разом з дитиною:

Тема: Великдень

Розгляньте з дитиною малюнок «Діти розписують писанки». Запропонуте дитині скласти маленьку розповідь за картинкою як діти розписували яєчка

Тема: Космос

Розгляньте малюнок «Ракета».

Спонукайте дитину до опису ракети за таким алгоритмом:

Що це?

Яка вона?

З яких частин складається?

Для чого вона потрібна?

Запропонуйте дитині виділити перший і останній звук у слові ракета.

Тема: Птахи

Розгляньте малюнок. Попросіть дитину назвати всіх зображених птахів та виділити перший звук у кожному слові.

Розгляньте разом з малюком картинку, хай він знайде та назве знайомих птахів, розкаже хто чим займається.

Запропонуйте скласти речення за картинкою. Наприклад, шпак співає на шпаківні, зозуля сидить на гілці тощо.

Тема: Весна