Віконечко в природу

Тема: «Поринаємо у світ краси …»

Розгляньте ілюстрацію та виконайте завдання:

Перегляньте разом відео «Що таке веселка?» /перейдіть за цим посиланням/

Тема: «Про все, що рухається»

Виконайте разом завдання:

Тема: «Я для себе, я для інших»

Виконайте разом завдання:

Тема: Великдень

Кухня чудове місце для проведення найрізноманітніших дослідів, які можна проводити прямо по ходу приготування їжі.

Перегляньте відео /перейдіть за цим посиланням/, обговоріть з дитиною, чому самец і природні речовини взяли для фарбування яєць. Спробуйте з дитиною пофарбувати яйця одним з показаних способів.

Тема: Космос

Запропонуйте дитині подивитися разом урок з Дитячої енциклопедії.

/перейдіть за цим посиланням/

Тема: Птахи

Пригадайте з дитиною, які птахи бувають на світі, переглянувши відео /перейдіть за посиланням/

А тепер з’ясуйте, які з них перелітні, переглянувши картинки нижче. Під картинкою міститься коротка інформація про птаха, прочитайте її дитині.

Нагадайте! Перелітні птахи відлітають у теплі краї не тому, що їм холодно, а тому, що з похолоданням зникає доступ до їжі і води, зникають комахи, трав’янисті рослини в’януть, водойми замерзають.

А тепер спробуйте виконати завдання.

Тема: Весна