Віконечко в природу

Тема: «Поринаємо у світ краси …»

Розгляньте ілюстрацію та виконайте завдання:

Тема: «Про все, що рухається»

Виконайте разом завдання:

Тема: «Я для себе, я для інших»

Виконайте разом завдання:

Тема: Великдень

Кухня чудове місце для проведення найрізноманітніших дослідів, які можна проводити прямо по ходу приготування їжі.

Перегляньте відео «Дослід з яйцем» та спробуйте з дитиною його відтворити в домашніх умовах /перейдіть за цим посиланням/

Тема: Космос

Запитайте дитину як називається наша планета? /Земля/ Які планети вона ще знає? Як рухаються планети в космосі?

Запросіть подивитися мультик "Планети Сонячної системи", в якому є відповіді на всі ці запитання

/перейдіть за цим посиланням/

Тема: Птахи

Пригадайте з дитиною, які птахи бувають на світі, переглянувши відео /перейдіть за посиланням/

А тепер з’ясуйте, які з них перелітні, переглянувши картинки нижче. Під картинкою міститься коротка інформація про птаха, прочитайте її дитині.

Нагадайте! Перелітні птахи відлітають у теплі краї не тому, що їм холодно, а тому, що з похолоданням зникає доступ до їжі і води, зникають комахи, трав’янисті рослини в’януть, водойми замерзають.

А тепер спробуйте виконати завдання.

Тема: Прикмети весни