Віконечко в природу

Тема: «Поринаємо у світ краси …»

Розгляньте ілюстрацію та виконайте завдання:

Тема: «Про все, що рухається»

Розгляньте ілюстрацію та виконайте завдання:

Перегляньте разом з дитиною мультфільм «Комахи» /перейдіть за цим посиланням/

Після перегляду запропонуйте назвати комах, про які розповідається у відео

Тема: «Я для себе, я для інших»

Виконайте разом завдання:

Тема Великдень

Досліди з яйцями

Запитайте дитину як яйце потрапляє до нашого столу.

Розгляньте з дитиною різні види яєць: варені й сирі. Поцікавтеся, чи знає вона, як визначити, де сире, а де варене яйце. Запропонуйте провести кілька дослідів.

Дослід 1. Занурте яйце у стакан з водою. Якщо воно сире, з поверхні шкарлупи підійматимуться крихітні повітряні бульбашки.

Дослід 2. Крутніть яйце на столі. Варене яйце обертатиметься швидше й довше, ніж сире.

Дослід 3. Піднесіть яйце до світла. Тонка шкарлупа сирого яйця пропускатиме трохи світла, і навіть можна буде побачити жовток. Натомість варене яйце буде непрозорим.

Давайте можливість дитині спробувати самій перевірити, чи справді відбувається те, про що вирозповідаєте. Нехай бере до рук яйця і варені, і сирі /не бійтесь, що розіб’ється, не сваріться/

Тема: Космос

Запитайте дитину чому змінюються день та ніч?

Запросіть подивитися  мультфільм від хмаринки «День та ніч» /перейдіть за цим посиланням/

Після перегляду запитайте – чому змінюються день та ніч?

Тема: Птахи

Пригадайте з дитиною, які птахи бувають на світі, переглянувши відео /перейдіть за посиланням/

А тепер з’ясуйте, які з них перелітні, переглянувши картинки нижче. Під картинкою міститься коротка інформація про птаха, прочитайте її дитині.

Нагадайте! Перелітні птахи відлітають у теплі краї не тому, що їм холодно, а тому, що з похолоданням зникає доступ до їжі і води, зникають комахи, трав’янисті рослини в’януть, водойми замерзають.

А тепер спробуйте виконати завдання.

Тема Весна