Ой, весела в нас зима... Знову пдають сніжинки на дерева та будинки... Про зимові явища та зміни у природі дізнаються діти у нашому закладі протягом зими. Як завжди навчання дітей буде супроводжуватися веселими зимовими розвагами: катанням на санках та лижах, ліпленням зі снігу, іграми у сніжки тощо.

Створення безпечних та нешкідливих умов розвитку дітей

Створення безпечних та нешкідливих умов  розвитку дітей – одне із завдань дошкільного навчального закладу. Проблема травматизму дітей – одна з найгостріших. Своєчасне виявлення причин нещасних випадків та виконання відповідних запобіжних заходів сприяють зниженню рівня дитячого травматизму під час навчально-виховного процессу.

Надаємо роз'яснення про участь батьків або осіб, які їх замінюють, у роботі комісії з розслідування нещасного випадку. Батьки, мають право:

·          Брати участь у роботі комісії.

·          Надавати свої пояснення та пропозиції.

·          Додавати до матеріалів розслідування документи, що уточнюють причини та обставини нещасного випадку.

·          Викладати в письмовій чи усній формі особисту думку щодо нещасного випадку.

·          Отримувати від комісії інформацію про хід проведення розслідування.

Увага! Батьки потерпілого або особи, які їх амінюють, можуть звернутися до керівника дошкільного навчального закладу з письмовою заявою про нерозголошення інформації про наслідки нещасного випадку, якщо така інформація може завдати шкоди потерпілому.