Шановні батьки! На жаль, ми вимушені працювати в умовах карантину. Сьогодні діти - наші вихованці знаходяться вдома. Як організувати спільне дозвілля, чим зайняти дітей, як забезпечити їх повноцінний розвиток вдома - ці та інші поради ви зможете знайти у рубриці "Для вас, батьки". Заходьте на сторінку та користуйтесь.

Створення безпечних та нешкідливих умов розвитку дітей

Створення безпечних та нешкідливих умов  розвитку дітей – одне із завдань дошкільного навчального закладу. Проблема травматизму дітей – одна з найгостріших. Своєчасне виявлення причин нещасних випадків та виконання відповідних запобіжних заходів сприяють зниженню рівня дитячого травматизму під час навчально-виховного процессу.

Надаємо роз'яснення про участь батьків або осіб, які їх замінюють, у роботі комісії з розслідування нещасного випадку. Батьки, мають право:

·          Брати участь у роботі комісії.

·          Надавати свої пояснення та пропозиції.

·          Додавати до матеріалів розслідування документи, що уточнюють причини та обставини нещасного випадку.

·          Викладати в письмовій чи усній формі особисту думку щодо нещасного випадку.

·          Отримувати від комісії інформацію про хід проведення розслідування.

 

Увага! Батьки потерпілого або особи, які їх амінюють, можуть звернутися до керівника дошкільного навчального закладу з письмовою заявою про нерозголошення інформації про наслідки нещасного випадку, якщо така інформація може завдати шкоди потерпілому.

 Друк  E-mail

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика