Літо - час відпочинку та оздоровлення дітей. У нашому садочку дітям пропонують не лише загартуватися, а й спостерігати та пізнавати світ, розвиватися фізично та естетично, цікаво проводити дозвілля

Заходи безпеки на можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій

Додаток до наказу

по  ДНЗ «Орлятко»

№ 01-04/28в  від 10.02.2015р.

Заходи

у ДНЗ «Орлятко»

Зміст заходів

Термін виконання

Відповідальні виконавці

Звіт про виконання

1.

Довести до відома працівників ДНЗ «Орлятко» зміст листів Департаменту освіти і науки Сумської ОДА від 10.02.2015р. № 05-12/680 «Про заходи безпеки на можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування», МОН України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 05.02.2015р.  № 1/9-55/02-1645/12.

До 10.02.2015р.

Завідуюча

2.

Видати наказ «Про проведення безпеки на можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування» та ознайомити працівників під підпис.

До

15.02.2015

Завідуюча

3.

Розробити заходи  безпеки на можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування.

До 10.02.2015р.

Завгосп

4.

З метою роз`яснювальної роботи серед батьків підготувати пам`ятки «Про заходи безпеки на можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування» та розмістити їх на сайті ДНЗ.

До

15.02.2015

Вихователь-методист

Кисіль А.С.