Шановні батьки! На жаль, ми вимушені працювати в умовах карантину. Сьогодні діти - наші вихованці знаходяться вдома. Як організувати спільне дозвілля, чим зайняти дітей, як забезпечити їх повноцінний розвиток вдома - ці та інші поради ви зможете знайти у рубриці "Для вас, батьки". Заходьте на сторінку та користуйтесь.

Наказ про організацію в ДНЗ «Орлятко» обліку дітей дошкільного віку

 

ДОШКІЛЬНИЙ  НАВЧАЛЬНИЙ  ЗАКЛАД

 

 

(ясла - садок ) «ОРЛЯТКО»

 

ОХТИРСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ  СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

 

 

НАКАЗ

 

 

 

 

 

 

 

03.01.2020

 

м. Охтирка

 

№ 01-11/3

 

Про організацію в ДНЗ «Орлятко»

обліку дітей дошкільного віку  у 2020р.

 

Відповідно до статті 66 Закону України «Про освіту», статей18, 19 Закону України «Про дошкільну освіту», рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради № 53 від 18.04.2018 «Про організацію ведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку та учнів», керуючись постановою  Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», на виконання наказу відділу освіти Охтирської міської ради від 03.01.2020 «Про організацію обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у 2020 році» з метою контролю за здобуттям неповнолітніми повної загальної середньої освіти, забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей дошкільного та шкільного віку

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Призначити у ДНЗ відповідальним за виконання роботи, пов’язаної з обліком дітей дошкільного віку  у 2020 році вихователя –методиста Кисіль А.С.

2. Вихователю –методисту  Кисіль А.С.:

1) Проводити роботу по обліку дітей дошкільного віку, які проживають чи перебувають в межах м. Охтирка у 2020 році відповідно до рішення виконавчого комітету від 18.04.2018 № 53 «Про організацію ведення обліку дітей дошкільного та шкільного віку та учнів».

2) Проводити облік дітей дошкільного шляхом постійного оновлення реєстру даних про них (на кожен рік народження окремо).

3) Забезпечити подачу даних про вихованців, які вибули чи прибули до ДНЗ станом на 01 число кожного місяця.

До 10 числа кожного

       наступного місяця

3. Вихователям вікових груп проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо обов’язковості здобуття дошкільної освіти.

4.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор                     Т.ХАРЧЕНКО 

 

 Друк  E-mail

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика