Наказ про заборону збору коштів з батьків здобувачів освіти

ДОШКІЛЬНИЙ  НАВЧАЛЬНИЙ  ЗАКЛАД

(ясла - садок) «ОРЛЯТКО»

ОХТИРСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ  СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

17.01.2020

м. Охтирка

№ 01-11/12

Про заборону збору коштів з батьків здобувачів освіти ДНЗ «Орлятко»

Відповідно до статей 26, 30, 78, 79 Закону України «Про освіту» від
5 вересня 2017 року № 2145-VIII (далі – Закон),
 закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами та закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2000 року №1222 (зі змінами), на виконання наказу відділу освіти Охтирської міської ради від 08.11.2017 №412 «Про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти», наказу ДНЗ «Орлятко» від 09.11.2017 № 01-04/120 «Про прозорість та відкритість діяльності ДНЗ «Орлятко»», листа виконавчого комітету Охтирської міської ради від 23.04.2015р. №01-22/801, з метою забезпечення прозорості та інформаційної відкритості діяльності ДНЗ «Орлятко»

НАКАЗУЮ:

1. Працівникам закладу освіти :

1) Категорично заборонити збір готівкових коштів учасниками освітнього процесу та працівниками закладу на території навчального закладу.

2) Не допускати вимагання (ініціювання) збору коштів від батьків здобувачів освіти, встановлення обов’язкових одноразових чи регулярних внесків.

3) Заборонити будь-які форми тиску на батьків щодо сплати ними будь-яких коштів.

2. Призначити вихователя-методиста Кисіль А.С. відповідальною за:

- забезпечення належного функціонування на веб-сайті розділу «Публічна інформація» для відображення прозорості та інформаційної відкритості діяльності ДНЗ «Орлятко».

Постійно

- забезпечити умови для здійснення дієвого та відкритого громадського контролю за діяльністю ДНЗ.

3. Оприлюднити на офіційному веб-сайті

- кошториси і фінансові звіти про надходження та використання всіх отриманих публічних коштів, у тому числі благодійної допомоги та коштів, які надійшли з інших джерел, не заборонених законодавством.

щорічно до 1 лютого;

- інформації про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості

постійно

- інформації про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством

постійно

4. Розміщення для відкритого доступу інформації та документів, зазначених у пункті 3 цього наказу, не пізніше, ніж через десять робочих днів з дня їх затвердження чи внесення змін до них (частина 4 статті 30 Закону).

5. Відповідальність за  своєчасністю та достовірністю розміщеної інформації на веб-сайті ДНЗ покласти на вихователя-методиста Кисіль А.С.

6. Відповідальність за  своєчасністю та достовірністю розміщеної  фінансової інформації на веб - сайті залишаю за собою.

7.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор                   Т.ХАРЧЕНКО