Ой, весела в нас зима... Знову пдають сніжинки на дерева та будинки... Про зимові явища та зміни у природі дізнаються діти у нашому закладі протягом зими. Як завжди навчання дітей буде супроводжуватися веселими зимовими розвагами: катанням на санках та лижах, ліпленням зі снігу, іграми у сніжки тощо.

Підготовка до опалювального сезону

Вартість

Виконано / не виконано

Проведено капітальний ремонт  східців /група «Веселка», вхід службовий, вхід групи «Барвінок»/

2923 грн.

виконано

Підшиваються профнастилом цегляні павільони /для прогулянок дітей, для зберігання візочків/

3315 грн.

виконано

Встановлено 2 металопластикові конструкції в музично-спортивній залі та кабінеті бухгалтерії.

14900 грн.

виконано

Проведено часткове фарбування ігрового обладнання та господарчих об’єктів.

2148 грн.

виконано

Проведено часткову реконструкцію опалювальної системи, а саме встановлення 2 радіаторів тепла. /група «Веселка», спальна кімната/

3308 грн.