Літо - час відпочинку та оздоровлення дітей. У нашому садочку дітям пропонують не лише загартуватися, а й спостерігати та пізнавати світ, розвиватися фізично та естетично, цікаво проводити дозвілля

Заходи щодо питань запобігання всім видам травматизму

Додаток до наказу

по  ДНЗ «Орлятко»

«Про підсумки профілактичної роботи з питань запобігання всім видам травматизму у ДНЗ в 2014р. та про завдання на 2015р.»

№ 01-04/22  від 06.01.2015р.

щодо питань запобігання всім видам травматизму у ДНЗ в 2015р.

Зміст заходів та завдання

Термін виконання

Відповідальні виконавці

Звіт про виконання

1.

Розробити та затвердити заходи щодо запобігання нещасним випадкам і створення безпечних умов життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу.

До 01.02.2015р.

Вихователь -методист

2.

Сприяти створенню безпечних умов для учасників навчально- виховного процесу у  ДНЗ.

вихователі вікових груп

3.

Проводити консультативну роботу з педагогічними працівниками  ДНЗ щодо охорони життя, зміцнення здоров`я, запобігання дитячого травматизму, створення безпечних умов для життєдіяльності вихованців.

4.

Здійснювати аналіз причин кожного випадку травмування  вихованців під час навчально-виховного процесу та визначати міру відповідальності посадових осіб із конкретними висновками.

Після кожного випадку

5.

Оновлювати на сайті дошкільного закладу розділ «Безпека життєдіяльності дошкільників»

вихователі вікових груп

6.

Проводити виховну роботу з дітьми, а саме: бесіди, заняття, дидактичні ігри, читання художньої літератури, тощо, з метою формування у дітей безпечної поведінки.

7.

Проводити освітню роботу з батьками з питань попередження дитячого травматизму, правил дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки дітей в лісі, біля водоймищ.

8.

Оновлювати в батьківських куточках інформаційний матеріал з питань безпеки життєдіяльності дітей.