Шановні батьки! Зверніть увагу!!!

На виконання  листа Департаменту освіти і науки Сумської ОДА від 27.01.2020 № 04.1-13/369 «Про забезпечення заходів з профілактики грипу та гострих респіраторних інфекцій», відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», наказу Міністерства охорони здоров’я  України від 17.05.2019 «Про порядок організації та проведення епідеміологічного нагляду за грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями», постанови  Головного державного санітарного лікаря України від 18.11.2009 № 28 «Про посилення державного санітарно-епідеміологічного нагляду за дотриманням санітарного законодавства у навчальних закладах», наказу відділу освіти Охтирської міської ради від 30.01.2020 №33  «Про затвердження заходів щодо попередження захворюваності на грип, гострі респіраторні вірусні інфекції в закладах освіти м.Охтирка» , наказу ДНЗ «Орлятко»  від   03.02.2020р. № 01-11/20 «Про затвердження заходів щодо попередження захворюваності на грип, гострі респіраторні вірусні  інфекції в ДНЗ «Орлятко»» та з метою посилення контролю щодо профілактики та запобігання розповсюдження захворювань на грип та ГРВІ в ДНЗ «Орлятко»

МИ    ПОВИННІ:

Допускати дітей після перенесеного захворювання, а також відсутності більше 3 днів у ДНЗ при наявності довідки дільничного лікаря-педіатра!!!

Директор                          Т.ХАРЧЕНКО