День без іграшок

Згідно з планом роботи ДНЗ «Орлятко» на 2019-2020н.р. на початку листопада 2019р. в закладі відбувся Тематичний день спільних справ «День без іграшок», метою якого стало активізація роботи педагогів ДНЗ щодо розвитку креативності дітей різних вікових категорій, поповнення предметно-розвивального середовища дидактичним матеріалом.

Для організації Тематичного дня вихователем-методистом закладу було складено порядок його проведення та оголошення. Педагогів було ознайомлено з порядком проведення на педагогічній годині у жовтні 2019р. та вимогами до його проведення.

Педагоги організували тематичний день через дидактичні ігри та завдання без яскравого дидактичного матеріалу та іграшок, конструювання з паперу та залишкових матеріалів. Вихователі підготувались до проведення: підібрали різноманітний залишковий матеріал, різновиди паперу, матеріал для дослідів тощо. Діти були вражені проведеною роботою та активно діяли, виконували завдання з певним матеріалом.

Проведений день був цікавим та корисним для дітей, їхнього розвитку. Вихователі були активними та намагались якомога краще організувати спільну діяльність протягом дня. Проведення таких заходів має бути систематичним.