Шановні батьки! На жаль, ми вимушені працювати в умовах карантину. Сьогодні діти - наші вихованці знаходяться вдома. Як організувати спільне дозвілля, чим зайняти дітей, як забезпечити їх повноцінний розвиток вдома - ці та інші поради ви зможете знайти у рубриці "Для вас, батьки". Заходьте на сторінку та користуйтесь.

День без іграшок

Згідно з планом роботи ДНЗ «Орлятко» на 2019-2020н.р. на початку листопада 2019р. в закладі відбувся Тематичний день спільних справ «День без іграшок», метою якого стало активізація роботи педагогів ДНЗ щодо розвитку креативності дітей різних вікових категорій, поповнення предметно-розвивального середовища дидактичним матеріалом.

Для організації Тематичного дня вихователем-методистом закладу було складено порядок його проведення та оголошення. Педагогів було ознайомлено з порядком проведення на педагогічній годині у жовтні 2019р. та вимогами до його проведення.

Педагоги організували тематичний день через дидактичні ігри та завдання без яскравого дидактичного матеріалу та іграшок, конструювання з паперу та залишкових матеріалів. Вихователі підготувались до проведення: підібрали різноманітний залишковий матеріал, різновиди паперу, матеріал для дослідів тощо. Діти були вражені проведеною роботою та активно діяли, виконували завдання з певним матеріалом.

Проведений день був цікавим та корисним для дітей, їхнього розвитку. Вихователі були активними та намагались якомога краще організувати спільну діяльність протягом дня. Проведення таких заходів має бути систематичним.

 

 

 Друк  E-mail

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика