Ой, весела в нас зима... Знову пдають сніжинки на дерева та будинки... Про зимові явища та зміни у природі дізнаються діти у нашому закладі протягом зими. Як завжди навчання дітей буде супроводжуватися веселими зимовими розвагами: катанням на санках та лижах, ліпленням зі снігу, іграми у сніжки тощо.

Осінні свята

Свято осені особливе свято – воно грає барвами, дарує кольорові фантазії, заряджає позитивними емоціями.

Щорічно в нашому садочку діти святкують свято осені. Для дітей старшого дошкільного віку це свято народознавчого спрямування, святкування Покрови – покровитель ниці українського козацтва. Свято «Посвята в козачата» проходило 16 жовтня у групах «Дзвіночки» та «Калинка».  Діти святкували виконуючи пісні, таночки, гуморески. А як же без щорічних змагань між маленькими козачатами! Хлопчики груп змагались завзято та показали всі свої спритність та  хист. Допомагав оцінити результати змагань представник Охтирського  козацького полку Гаранжа Віктор Миколайович.  Яскравою подією для хлопчаків став обряд посвячення в козачата, який здійснював почесний гість. На згадку про свято кожен маленький козак отримав посвідчення.

 

Для дітей раннього та молодшого віку /групах «Колобочки», «Веселка» та «Барвінок»/ 30 жовтня відбулись свята у формі подорожі до осіннього лісу. Діти мандрували разом з лісовими мешканцями у пошуках Олені. Яскравості святу надавали пісні, таночки та ігри. Гостинна Осінь зустріла дітей біля свого будинку на околиці лісу та пригостила смачними яблучками.

 

Діти середнього дошкільного віку  /група «Казка»/ потрапили на справжній ярмарок. Продавали та купували … та розраховувались за товари не грошима, а віршами, піснями, танцями та іграми. На ярмарок завітав Омелько, який залюбки пограв з дітьми та «придбав » для дітей на гостинець коровай. Частування продовжилось у групі.

 

 Друк  E-mail

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика