Шановні батьки! В розпалі літо. Час оздоровлення, веселих розваг, ігор з водою тощо. Попіклуйтесь про безпеку вашої дитини влітку. Ознайомтесь з порадами, які ми підготували для вас на сторінці "Для вас, батьки"

Батьківські збори для батьків майбутніх першокласників

Школа не повинна вносити різкого перелому в життя дитини. Нехай, ставши учнем, дитина продовжує робити сьогодні те, що робила вчора. Нехай нове з’являється в її житті поступово і не збентежує лавиною переживань.

В. Сухомлинський

 

Саме про те, як непомітно, без стресу, має увійти школа у дитяче життя йшла мова н перших батьківських зборах у 2019-2020 навчальному році.

2 жовтня 2019р. в приміщенні музично-спортивного залу ДНЗ «Орлятко» відбулись збори для батьків дітей старшого дошкільного віку груп «Калинка» та «Дзвіночки». На збори були запрошені вчителі початкових класів ЗОШ №4 та ЗОШ №9. Вони повідомили батьків про основні засади концепції Нова українська школа. Вчителі заспокоїли батьків, розповівши як весело, невимушено проходять перші уроки малюків, як поступово вони звикають до нових умов та дорослішають.

Зустріч пройшла невимушено у цікавих розповідях та полілогах.

 

 Друк  E-mail

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика