Ой, весела в нас зима... Знову пдають сніжинки на дерева та будинки... Про зимові явища та зміни у природі дізнаються діти у нашому закладі протягом зими. Як завжди навчання дітей буде супроводжуватися веселими зимовими розвагами: катанням на санках та лижах, ліпленням зі снігу, іграми у сніжки тощо.

Свято осені

1 листопада у групі раннього віку «Колобочки» відбулося тематичне заняття на тему: «Осінь – радісна пора». До дітей у гості завітала справжня Осінь-Чарівниця із дарунками. Вона разом із дітьми весело кружляла у вальсі з листочками та співала пісні. Також на заняття завітала Білочка із повним кошиком горішків. Але вона так швидко поспішала до діточок, що розсипала всі горішки. Діти радо допомогли Білочці, і вони всі разом заспівали веселу пісеньку. На занятті панувала весела  і піднесена атмосфера. Всі діти були задіяні і ніхто не нудьгував.

1 листопада у групі дітей  молодшого дошкільного віку «Казка» відбувся святковий осінній ранок «Чарівна скринька Осені». Діти з великою цікавістю і бажанням приймали участь у веселих таночках та іграх, старанно співали пісні та навіть розповідали віршики. Чарівна Осінь запропонувала дітям відгадати всі її загадки та отримати від неї повну скриню подарунків. Загадки були не простими, тому дітям знадобилося показати всі свої вміння та таланти. Захвату дітей не було меж, їм хотілося, щоб свято тривало ще і ще. На згадку, Осінь подарувала дітям святковий коровай, щоб вони ним ласували і її пригадували.

2 листопада у групі компенсуючого типу «Барвінок» відбулося осіннє свято «Осінні пригоди». Незважаючи на маленьку кількість дітей у групі, на святі панували веселощі та сміх. Діти із захватом розповідали вірші, співали осінні пісні та грали у веселі ігри. На свято завітала Осінь-Чарівниця, яка запросила дітей до себе у гості до лісу. Бо восени там так гарно і казково. Всі дерева та кущики, ніби зібралися на показ мод, вдягнули свої найкращі вбрання. Зустрів їх у лісі звичайно… Лісовичок. Він показав багато цікавого у лісі: і грибочки, і лісових тваринок, а ще й навчився грати у цікаву гру з хусточками. Наостанок Осінь почастувала дітей своїми дарунками.

2 листопада у групі дітей молодшого дошкільного віку «Дзвіночки» відбулося осіннє свято «Веселий ярмарок». Ведучі та діти були вбрані в українські костюми. Принесені з дому батьками та вихователями дари осені, солодощі та сувеніри, зроблені власними руками, розмістили на столах. На ярмарок завітав простий український хлопець Омелько, який розважав гостей. Були і пісні, і танці, і веселі ігри. Та не оминули веселощі і батьків. На ярмарку продавались і смачненькі варенички, і батьки залюбки навипередки ласували ними. Щоправда, переможця визначити так і не вдалося, тому перемогла дружба. Отже, свято пройшло весело, завзято і безтурботно.

 

 Друк  E-mail

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика