Літо - час відпочинку та оздоровлення дітей. У нашому садочку дітям пропонують не лише загартуватися, а й спостерігати та пізнавати світ, розвиватися фізично та естетично, цікаво проводити дозвілля

День фізкультури та спорту в ДНЗ

Відповідно до листа Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 31.08.2018 № 389 «Про організацію та проведення Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського уроку, Олімпійського тижня у 2018 році", з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, пропаганди здорового способу життя, формування в учнівської молоді фізичного і морального здоров'я та залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості дітей 17.09.2018р. в дошкільному навчальному закладі «Орлятко» відбувся День фізкультури та спорту.

Був проведений ряд заходів фізкультурно-оздоровчого спрямування - це заняття з фізкультури, фізкультурні комплекси, рухливі ігри тощо.

Але особливо запам'ятається цей день дітям через проведення розваг "Зі спортом дружимо" для дітей молодшого дошкільного віку та "Спортивні таланти нашого міста" із залученням вихованців Охтирської дитячої спортивної школи. Серед гостей були учні секції боксу, тренер Ходунай Віталій Юрійович.