ІГРИ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДРІБНОЇ МОТОРИКИ

До поняття дрібної моторики зараховують величезну кількість різноманітних рухів: від найпростіших жестів до надзвичайно дрібних рухів, від яких, наприклад, залежить почерк людини. Дрібна моторика кожної людини розвивається природним шляхом змалку. Її розвиток можна прискорити за допомогою масажу пальців та кистей, ліплення з пластиліну, ігор з дрібними деталями.

Пропонуємо вашій увазі добірку ігор. Граючи в них разом із малюком, ви розвиватимете навички дрібної моторики й гарантовано отримаєте задоволення.