ІГРИ ДЛЯ РОЗВИТКУ КОМУНІКАТИВНИХ НАВИЧОК

Спілкування є невід'ємною умовою формування особистості. Протягом життя кожен із нас контактує, спілкується з іншими людьми. Так відбувається процес соціалізації й становлення дитини як особистості. Від народження дитина потребує спілкування з іншими людьми. Малюкові необхідно взаємодіяти в процесі гри, навчання, спільної діяльності, розв'язання будь-яких повсякденних питань. Отже, навички спілкування є не менш важливими, ніж розвиток пам'яті, уважності чи уяви.

Пропонуємо вашій увазі добірку ігор, які допоможуть розвитку комунікативних умінь і зацікавлять малюка. У ці ігри можна грати як з однією дитиною, так і з групою дітей.