ІГРИ ЗА НЕГОДИ

«Полгода плохая погода, полгода совсем никуда…» - трішки сумно звучать слова відомої пісні, а за вікном дощить. Настрій псується, адже прогулянка відкладається! «І коли тільки ця злива закінчиться?» - засмучуються батьки. Ажде, погодьтеся, одна справа – весь день розважати дитину вдома, і зовсім інша – «витустити на травичку».

Малюк, який перебуває весь день удома, - це проблема для батьків. За півгодини він починає дошкіляти мамі й татусеві, вимагаючи розваг і батьківської уваги. На якийсь час вдається посадити його перед телевізором з мультиками або відволікти комп'ютером. Але ці заняття дитині вже набридли, а дощ, як назло, триває. Так що ж робити? А ось що! Ми зробимо так, щоб негода не зіпсувала, а поліпшила нам настрій. І повірте, малюк із задоволенням чекатиме на дощ або рясні снігопади із заметами. І ще. Негода – це не тільки сніг або дощ. Нерідко на вулиці так спекотно, що й виходити туди не хочуться. І тоді доводиться розважати дитину, яка нудьгує.

Але ж ми, дорослі, можемо вигадати багато цікавого. Потрібно тільки згадати себе в дитинстві. Пам'ятаєте, як вам водобалось ходити по калюжах? А ще відривати довгі бурульки або розтоплювати їх вдома у відрі? Горище – це було місце, сповнене таємниць і відчуття пригод. Ну, а наші діти так схожі на нас самих! Це означає, що ми знайдемо, чим їх здивувати навіть за найжахливішої негоди. І жодні опади й вітри не зашкодять веселим іграм.