Шановні батьки! На жаль, ми вимушені працювати в умовах карантину. Сьогодні діти - наші вихованці знаходяться вдома. Як організувати спільне дозвілля, чим зайняти дітей, як забезпечити їх повноцінний розвиток вдома - ці та інші поради ви зможете знайти у рубриці "Для вас, батьки". Заходьте на сторінку та користуйтесь.

ІГРИ ПІД ЧАС ХВОРОБИ

Усі діти хоч іноді, але все-таки хворіють. І цей час стає справжнім випробуванням для батьків, тому що діти від природи активні й непосидючі. Вони постійно не тільки рухаються але й перебувають під враженням. Якщо доводиться лежати в ліжку и дотримувати режиму, то матусі й татусеві дістається чимало примх і невдоволень. Крім того, дитина, у якої погании настрій, яка постій скаржиться й ниє, навряд чи швидко одужуватиме. Отже, завдання дорослих - розважити малюка, якщо змушений дотримувати посілого режим», поліпшити його настрій, вселити позитив і запевнити у швидкому одужанні, зробити так, щоб малюк так погано не почувався. А ще - провести час разом з дитиною, адже батьки настільки заклопотані, що мають мало можливостей спілкуватися іншим часом.

Що найголовніше для дитини під час хвороби? Поменше розмірковувати про не,, щоб час минав швидше. І неважливо, удома перебуває малюк чи в лікарні. Є діти, які самі невтомно придумують гри, але все-таки більшос потрібна допомога дорослого. Тож, шановні мами й татусі, вмикаите свій творчии моторчик і гайда. Ваше завдання — прискорити одужання!

 Друк  E-mail

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика