Шановні батьки! В розпалі літо. Час оздоровлення, веселих розваг, ігор з водою тощо. Попіклуйтесь про безпеку вашої дитини влітку. Ознайомтесь з порадами, які ми підготували для вас на сторінці "Для вас, батьки"

Як нагодувати дитину

Уявіть ситуацію: дружина пішла по магазинах. Чи поїхала у відрядження. чи вирішила відвідати салон краси. А вас попросила посидіти з дитиною. І ви, як справжнісінький супертатусь, звісно, не можете осоромитись. Усе має відбутись чудово, бо немає такої проблеми, яку ви  не могли б розв’язати. Адже ви можете все. Ви досвідчений татусь, і для вас не проблема провести пів дня зі своїм малюком. І навіть із двома! Коли мама повернеться, діти будуть диві, здорові, задоволені і … нагодовані. А якщо ваша дитинна погано їсть? Якщо ви навіть не уявляєте, як зробити так, щоб малюк з’їв перше, друге і третє, і панічно боїтеся його вередувань і примх? Тоді ознайомтесь із короткою інструкцією, яка допоможе вам бути стовідсотковим супербатьком.

Спробуйте застосовувати ці рекомендації, і обід перетвориться для дитини на приємний процес.